ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ ΑΘΛΗΤΝ TKD ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2008
Α/Α ΔΙΟΡΓΑΝΣΗ  - ΑΓΝΕΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΝΥΜΟ ΑΘΛΗΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΙΑΚΡΙΣΗ 
1 Α΄ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΑΝΔΡΝ ΓΥΝΑΙΚΝ  1/19/08 ΧΙΟΝΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 47 - 51kg ΓΥΝ ΠΡΟΚΡΙΣΗ
  ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΤΑΘΛΗΜΑ 1/20/08 ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗΣ ΑΝΤΝΗΣ 54 Kg ΑΝΔΡΝ ΠΡΟΚΡΙΣΗ
      ΞΥΓΚΟΣ ΓΕΡΓΙΟΣ 78 - 84 Kg ΑΝΔΡΝ ΠΡΟΚΡΙΣΗ
2 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΝ ΓΥΝΑΙΚΝ 23-24/2/2008 ΞΥΓΚΟΣ ΓΕΡΓΙΟΣ 78 - 84 Kg ΑΝΔΡΝ 3η ΘΕΣΗ
  Α΄ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΠΑΙΔΝ ΚΟΡΑΣΙΔΝ 16-17/5/2008 ΣΟΥΛΟΥΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 32 - 36 Kg ΚΟΡΑΣ ΠΡΟΚΡΙΣΗ
3 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΠΡΤΑΘΛΗΜΑ POOMSE ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 6/8/08 ΚΑΛΕΜΗΣ ΙΑΝΝΗΣ ΠΑΙΔΝ Α΄ 1η ΘΕΣΗ
      ΚΑΛΕΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΙΔΝ Α΄ 3η ΘΕΣΗ
      ΧΡΗΣΤΟΥ ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΙΔΝ Α΄ 3η ΘΕΣΗ
      ΜΟΥΡΙΚΗΣ ΑΚΥΛΛΑΣ ΠΑΙΔΝ Α΄ 2η ΘΕΣΗ
      ΚΑΤΑΠΟΔΗΣ ΓΕΡΓΙΟΣ ΠΑΙΔΝ Α΄ 2η ΘΕΣΗ
      ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗΣ ΓΕΡΓΙΟΣ ΠΑΙΔΝ Α΄ 1η ΘΕΣΗ
      ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΚΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΙΔΝ Α΄ 1η ΘΕΣΗ
      ΤΣΟΥΡΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΙΔΝ Α΄ 3η ΘΕΣΗ
      ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΟΡΑΣΙΔΝ Α΄ 3η ΘΕΣΗ
      ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΚΟΡΑΣΙΔΝ Α΄ 3η ΘΕΣΗ
      ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΙΑΝΝΗΣ ΠΑΙΔΝ Β΄ 2η ΘΕΣΗ
      ΚΑΜΠΕΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΙΔΝ Β΄ 1η ΘΕΣΗ
      ΛΕΒΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΓΙΟΣ ΠΑΙΔΝ Β΄ 3η ΘΕΣΗ
      ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΙΔΝ Β΄ 2η ΘΕΣΗ
      ΚΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΙΔΝ Β΄ 3η ΘΕΣΗ
      ΖΑΒΕΡΔΙΝΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΠΑΙΔΝ Β΄ 3η ΘΕΣΗ
      ΓΛΥΚΟΣ ΙΑΝΝΗΣ ΠΑΙΔΝ Β΄ 1η ΘΕΣΗ
      ΠΑΣΤΡΑΣ ΚΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΙΔΝ Β΄ 1η ΘΕΣΗ
      ΜΑΓΙΟΡΚΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΙΔΝ Β΄ 3η ΘΕΣΗ
      ΦΡΟΥΤΖΑΣ ΓΕΡΓΙΟΣ ΠΑΙΔΝ Β΄ 3η ΘΕΣΗ
      ΝΤΕΛΜΠΕΝΤΕΡΗ ΕΛΕΝΗ ΚΟΡΑΣΙΔΝ Β΄ 3η ΘΕΣΗ
      ΚΤΕΝΙΟΥΔΑΚΗ ΙΑΝΝΑ ΚΟΡΑΣΙΔΝ Β΄ 2η ΘΕΣΗ
      ΠΑΝΑΓΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΝ Β΄ 2η ΘΕΣΗ
      ΛΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΝ Β΄ 3η ΘΕΣΗ
      ΚΤΕΝΙΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΑΙΔΝ Γ΄ 3η ΘΕΣΗ
      ΔΙΧΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΙΔΝ Γ΄ 2η ΘΕΣΗ
      ΠΑΡΟΥΣΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΠΑΙΔΝ Γ΄ 2η ΘΕΣΗ
      ΚΑΜΠΕΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΙΔΝ Γ΄ 3η ΘΕΣΗ
      ΤΖΙΤΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΙΔΝ Γ΄ 1η ΘΕΣΗ
      ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΠΑΙΔΝ Γ΄ 3η ΘΕΣΗ
      ΚΥΡΑΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΙΔΝ Γ΄ 2η ΘΕΣΗ
      ΣΒΑΝΤ ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΗΣ ΝΤΑΝΙΕΛ ΠΑΙΔΝ Γ΄ 2η ΘΕΣΗ
      ΤΑΜΙΛΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΙΔΝ Γ΄ 1η ΘΕΣΗ
      ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΙΔΝ Γ΄ 2η ΘΕΣΗ
      ΛΙΝΔΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΑΙΔΝ Γ΄ 3η ΘΕΣΗ
      ΚΙΠ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΝ Γ΄ 2η ΘΕΣΗ
      ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΙΔΝ Δ΄ 3η ΘΕΣΗ
      ΘΕΟΔΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΙΔΝ Δ΄ 3η ΘΕΣΗ
      ΤΣΑΜΠΑΖΟΓΛΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΝ Δ΄ 3η ΘΕΣΗ
      ΡΟΥΒΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΟΡΑΣΙΔΝ Δ΄ 3η ΘΕΣΗ
      ΣΚΑΜΠΑΡΔΝΗ ΜΑΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΝ Ε΄ 3η ΘΕΣΗ
4 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΠΡΤΑΘΛΗΜΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ   ΤΣΙΟΠΛΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ 64+Kg  ΠΑΙΔΝ 93 1η ΘΕΣΗ
      ΤΣΙΟΠΛΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 45-50Kg ΠΑΙΔΝ 94 1η ΘΕΣΗ
      ΛΗΞΟΥΡΓΙΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 35-39Kg ΚΟΡΑΣ 97 3η ΘΕΣΗ
      ΠΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ 47-51Kg ΚΟΡΑΣ 93 3η ΘΕΣΗ
      ΡΟΥΒΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 43-47 Kg ΚΟΡΑΣ 95 2η ΘΕΣΗ
5 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΠΡΤΑΘΛΗΜΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΠΟΥΜΣΕ   ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ ΑΝΤΝΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 1η ΘΕΣΗ
      ΚΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 2η ΘΕΣΗ
      ΖΟΥΔΙΑΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 2000 2η ΘΕΣΗ
      ΣΚΑΜΠΑΡΔΝΗ ΜΑΡΙΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ 3η ΘΕΣΗ
      ΓΡΙΒΑ ΜΑΡΙΝΑ ΓΥΝΑΙΚΝ 3η ΘΕΣΗ